Facebook Galeria Akrylowa

O mnie

Nazywam się Katarzyna Wróbel. Jestem doktorem nauk humanistycznych, redaktorem i korektorem, a przede wszystkim mamą dwójki cudownych dzieci. Kocham książki i muzykę rockową.

Galeria Akrylowa to spełnienie moich marzeń o tworzeniu. Maluję hobbystycznie, odwołuję się do form prostych, zgeometryzowanych, które porządkują zarówno mój wewnętrzny świat, jak również systematyzują chaos dziejący się na zewnątrz.

Krótko mówiąc, malowanie pozwala mi na ułożenie rzeczywistości na nowo, według moich reguł.

Proponuję niebanalne, przyciągające oko kształtami i barwami, intrygujące obrazy akrylowe, dekoracje ścienne do biura, do każdego pomieszczenia, które chcielibyście odświeżyć, dodać mu oryginalnego charakteru czy ocieplić jego wizerunek.

Inspiruję się głównie przyrodą i człowiekiem. Mój umysł nie śpi. Nagle w mojej głowie pojawia się obraz, przebłysk, który natychmiast szkicuję na papierze. Nie wszystkie projekty dopuszczam do realizacji, wiele z nich niszczę, ponieważ intuicja podpowiada mi, że w danym przypadku nie uzyskam pożądanego efektu na płótnie. Czasem obraz powstały w głowie nie wygląda jednakowo dobrze na papierze. Już na etapie początkowym selekcja to podstawa.

W Galerii Akrylowej prezentowane są obrazy wyłącznie mojego autorstwa. Do każdego dołączany jest certyfikat autentyczności, zawierający podstawowe informacje o obrazie, takie jak tytuł, wymiary czy technikę wykonania, a także logo Galerii Akrylowej.

Zapraszam serdecznie do Galerii Akrylowej!

Inni o mnie

Niezależny Serwis Informacyjny „Kadr” zamieścił na swoim profilu na Facebooku dwa materiały dotyczące mojej twórczości. Zapraszam do lektury :-)

Post: CYKL: ARTYŚCI TARNOWA - KATARZYNA WRÓBEL

Prezentacja: CYKL ARTYŚCI TARNOWA - KATARZYNA WRÓBEL

O stronie

Projekt strony WWW: Andrzej Wróbel.

Projekt logo Galerii Akrylowej: Lucyna Mazur.